Lopers MSV breken records bij Spark loop

Zondag 16 dec was het nog even billen knijpen of de loop wel door zou gaan i.v.m de hevige sneeuwval van de nacht er voor met de daarbij behorende gladheid, maar gelukkig knapte het weer aardig op al was het wel onderweg verraderlijk glad .
We gingen gelukkig met een grote ploeg onderweg, helaas hadden we een paar lopers die kampten met blessures en wat zieken die dus helaas niet aan de start konden verschijnen maar er wel waren om ons aan te moedigen, en dat is nou eens teamspirit!
We gingen verdeeld over de 5km , 10 km en enkelen kwamen op de halve marathon uit. als trainers verdeelden we ons dan ook op deze afstanden om de lopers te begeleiden, en wat kwamen er een mooie tijden uitrollen, bijna iedereen liep een persoonlijk record sommigen knabbelden wel minuten van de pr af, geweldig om dit als trainers mee te maken, daar doen we het ook voor.
Na afloop heeft iedereen gewacht tot we klaar waren en zijn we weer gezamenlijk richting Den Oert gegaan , want daar had Monique heerlijk kerstbrood op tafel gezet , en dat met een warme chocolademelk ging er natuurlijk best in.
Op naar Rotterdam de marathon en wellicht nog een loop tussendoor want dit smaakt naar meer.
wil je dit ook meemaken? geef je dan op want op 9 januari 2019 start er weer een nieuwe beginners loopgroep en we hebben nog plaatsen vrij, dus wat let je?..een goed begin van 2019 email naar msvspijkenisse en meld je aan , of kijk op msvspijkenisse.nl voor meer informatie.
KLIK op deze link vhttp://www.msvspijkenisse.nl/loopgroep/?p=402 voor de foto’s en film