OldStars MSV Spijkenisse


Klik hier
 
om de foto’s te bekijken 

Hieronder een filmpje van de training

KLIK HIER

Interesse om dit ook te gaan doen?
Stuur dan een e-mail naar oldstarsmsvspijkenisse@gmail.com….vermeld hier uw naam, telefoonnummer. 

Oldstars is wekelijks op de vrijdagmiddag van 15:30 uur tot 16:30 uur.
Deze trainingen vinden plaats in Sporthal Den Oert.

Old Star wordt uitgevoerd volgens het ASM model.
Het ASM is een praktisch en wetenschappelijk onderbouwd model voor alle bewegers. De unieke structuur brengt kwaliteit in een veelzijdige ontwikkeling. Dit zorgt voor betere prestaties, minder blessures, meer creativiteit en meer plezier!
We bewegen met zijn allen steeds minder en steeds eenzijdiger. Dit leidt bij ouderen tot snelle afname van vitale functies, verminderde zelfredzaamheid en kan gemakkelijk ook tot eenzaamheid leiden. Als we bijvoorbeeld naar diverse sporten kijken zijn er weinig speciale middelen voor nodig, je kan veel sporten  gezellig in groepsverband doen en de meeste mensen kunnen eenvoudig beginnen. Mensen die op latere leeftijd willen starten ervaren echter meerdere drempels. Door het aanbieden van aangepaste sport- en bewegingsactiviteiten als middel is het doel om drempels weg te nemen om op latere leeftijd (55+) te kunnen starten .

Oudere beginnende sporters die ‘zomaar’ starten hebben meer kans op blessures of vallen. Met Old Stars wordt met aangepaste spelvormen en accenten op coördinatie en kracht het aanpassingsvermogen vergroot en zal aantoonbaar het valrisico en de kans op blessures verminderen. In  het Old Stars-concept is er nadrukkelijk gekozen voor aandacht voor het sociale element en structuur in de week en gezelligheid/ontspanning door gewoon samenzijn met een doel, waardoor het sociale netwerk op latere leeftijd wordt vergroot.

Wat is OldStars concreet?

Met OldStars biedt MSV Spijkenisse in samenwerking met het ouderenfonds een aangepaste spelvorm voor de latere leeftijd aan. Deze spelvormen staan onder begeleiding van een gediplomeerde OldStars begeleid(st)er en/of trainer. In principe kan iedereen meedoen, maar het richt zich voornamelijk op de leeftijdsgroep 55+.
OldStars is onderdeel van OldStars Sport, een project van het Nationaal Ouderenfonds. Dit is een verzameling van aangepaste spelvormen, zoals o.a. OldStars voetbal, OldStars hockey, OldStars handbal .
Met de uitbreiding van het OldStars aanbod neemt het Ouderenfonds in samenwerking met MSV Spijkenisse een volgende stap in de landelijke ontwikkeling van de 100% ouderenvriendelijke sport. Hierbij staan gezond en fit blijven én socialisatie in en rondom de sport bij MSV Spijkenisse centraal.
Na elke training sluit men af met koffie/thee of ander drankje.

Contributie

Contributie voor het seizoen 2025-2026 gehandhaafd op €150,00
(2 termijnen van €75,00 te innen in september en februari.

Dit is inclusief 1 drankje ,koffie/Thee/limonade

Heeft u interesse in deelname en/ of wilt u op de hoogte worden gehouden?

U hoeft alleen zelf te zorgen voor goede sportschoenen en makkelijk zittende kleding. en kom een keer mee doen.
Heeft u interesse om deel te nemen, of heeft u vragen? Stuur dan een e-mail naar oldstarsmsvspijkenisse@gmail.com
vermeld in de e-mail uw naam, telefoonnummer

Bestuur Oldstars

Klik hier om de foto’s van de try out te bekijken 

Hieronder filmpjes van diverse trainingen

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial